Hk-mättöpekoni


Tähän ei edes paatunut Piimänni pysty. Oon nyt pysynyt lihoista niin jyrkästi erossa sekä naisten että ruuan sektorilla!

http://www.youtube.com/watch?v=HEE1LlZpzDw&NR=1

Moroooo….

Tietoja P-man
Tosimies, joka kumartaa punaiselle lihalle, tehokkaille moottoripyörille ja itsevarmoille naisille, jotka ei yritä hyväkskäyttää mua. Jyrkkä ei puuterialushousuille, kalaruuille sekä isäehdokkaita etsiville kullikotkille. Btw: itsekin isä vm. 11.

3 Responses to Hk-mättöpekoni

  1. J2 says:

    Aijai, oon hiukan pettyny sun suorituksees, jos et edes tota pystynyt kerralla kitusiis imasemaan! 😉 Itsehän vetäsin eilen Turun Amarillossa Hungry Giant nimisen burgerin, johon kuului 4 hampurilaispihviä + runsaasti pekonia & juustoa… Päälle tietysti kasa ranskalaisia, iso olut ja jälkiruoaksi jätskiä. Todettakoon, että elopaino onkin noussut jo sinne 96 kilon paikkeille… Olisikohan aika aloittaa jo kesäkuntoon 2011 -projekti ja siinä samassa vaikka kehitystä seuraava blogintynkä? 😀

    • P-man says:

      Eiku tuo kerma! Yöks. aloita ihmeessä toi blogisarja! meikää ainaki kiinnsotaa lukea muidenki ponnisteluista!

  2. P-man says:

    tuu koittaan manseen jack the roosterin Death Burger. 😀 Kuukkeloi. Siitä ei ole moni ”elävänä” selvinnyt. oisko meitä alle 15. siinä on aivan saatanan tulinen chili pohjalla. Jostain muistelen lukeneeni et se ois ois jopa 1000 kertaa normichiliä vahvempi.

Vastaa

Täytä tietosi alle tai klikkaa kuvaketta kirjautuaksesi sisään:

WordPress.com-logo

Olet kommentoimassa WordPress.com -tilin nimissä. Log Out /  Muuta )

Facebook-kuva

Olet kommentoimassa Facebook -tilin nimissä. Log Out /  Muuta )

Muodostetaan yhteyttä palveluun %s

%d bloggaajaa tykkää tästä: